Çfarë po ndodh? Luizi ka një paralajmërim për Kiarën

Iliria News Agency
Iliria News Agency

4 Prill, 2023

Ndërsa po bënte një xhiro rreth pishinës me Kiarën, Luizi e ka paralajmëruar të dashurën që mos intimidohet gjatë spektaklit të sotëm.

Mesa duket Luizi ka ndërmend të bëjë diçka, ose edhe e ka bërë, dhe nuk do që të ketë një reagim nga Kiara.

Biseda!

Luizi: Çfarëdo të dëgjosh sot në prime, veç ki besim tek unë. Mos u intimido. Mos u keqkupto, mos reago!

Kiara: Pse çfarë ka ndodhur këto ditë se nuk e di unë?

Luizi: Asgjë. Ti e di që unë të dua më shumë se veten. Duro sa të bëj edhe marrëzitë që kam ndërmend.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

nita-latifi-big-brother

Nita tregon momentet më të vështira në jetën e saj

klea

Klea dhe Elgiti martohen sot, mësohet se kush do këndojë në dasmën e tyre

KIARA dasma luizi

Luizi dhe Kiara demantojnë të gjithë ata që nuk besonin

Luizi dhe Kiara

Luizi ja kushtoi këngën e re. Reagon Kiara

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon këngën e re. Ja kujt ja kushtoi (Video)

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon një pjesë nga kënga e re (video)

kiara-foto

Kiara Tito do të rikthehet në ekran si moderatore

BUTRI

Butrinti e Don Xhoni e kallin “vallen” në dasmë

ledri vula

Ledri Vula flet për marrëdhënien me Sarën: E zgjoj në katër të mëngjesit

INFO

NA NDIQ