Çfarë tha Luizi për shtatzëninë e Kiarës?

Picture of INA
INA

11/10/2023

E pyetur nga Bieta nëse Olta dhe Luizi ishin takuar në prapaskenë, gazetarja mohoi të kishte parë komunikim mes dyshes protagoniste

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua se çfarë ndodhi në prapaskenë gjatë premierës së djeshme të filmit “Në Kuadër të Dashurisë”.Gazetarja e Top Albania Radio, Albana Ruçi realizoi disa intervista, duke “shuar” disa kuriozitete të momentit lidhur me protagonistët e filmit.“Unë e pyeta Luizin nëse ka në plan të sjellin ndonjë fëmijë apo janë të vërteta lajmet, por ma anashkaloi siç di ai. Ai më tha që janë gjëra portalesh, por mendoj që hedhja direkt në sulm mund të fshihte diçka. Aq më tepër edhe fustani pala-pala i Kiarës që fshihte barkun”, tha ajo.

E pyetur nga Bieta nëse Olta dhe Luizi ishin takuar në prapaskenë, Albana mohoi të kishte parë komunikim mes dyshes protagoniste./ Top Channel

TË FUNDIT
4 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
5 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
17 orë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
20 orë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
20 orë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

ME TE LEXUARA

1 ditë
Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!
20 orë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më
20 orë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
17 orë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
5 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
4 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

LEXO MË SHUMË

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Screenshot_2024-06-20-20-55-46-376_com.android.chrome-edit

Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit

nita-latifi-big-brother

Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin

julian deda

Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

Egla Big brother

Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

collage-1-9-780x439-1

Egla Ceno flet për rastin me Saimir Kodrën

Luana V

Luana Vjollca lajmërohet nga stadiumi: Nëse sot fiton Shqipëria, unë…

egla

“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno

INFO

NA NDIQ