Chelsea e dëshiron yllin e Unitedit

0

Anthony Martial mund të largohet nga Manchester Unitedi në këtë afat kalimtar.

The Times raporton se Chelsea dëshiron shërbimet e tij, dhe kjo mund të intensifikohet edhe më tepër në rast të largimit të Eden Hazardit drejt Real Madridit, transmeton Koha.net.

Uniteti e vlerëson Martialin 100 milionë euro, kurse për të ka shprehur interesim edhe Bayern Munichu.