Chelsea forcohet në portë me një emër të panjohur por shumë premtues

ina-online
ina-online

27 Gusht, 2023

Merkatoja në klubin e Chelseat shtrihet edhe përtej Atlantikut, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Klubi londinez transferon në Londër portierin Djordje Petrovic.

Ballkanasi i lindur në Serbi është një nga emrat më premtues të futbollit dhe për këtë fakt Chelsea ka paguar 20 milionë euro për ta transferuar nga New England Revolution pasi Pocchettino ka dhënë “ok” ta aktivizojë titullar në portë pas huazimit të Kepa-s te Real Madrid.

Lajmin e bën të ditur vetë klubi anglez nëpërmjet një komunikate zyrtare.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

montella

Zbulohet klauzola speciale, Federata Turke i ka vënë një kusht Montellës në kontratë

arsenal

Liverpooli, City, Arsenali e Chelsea luajnë sot në Carabao Cup

Ylber Ramadani

“Një regjisor i bukur dhe i pastër”, ja nota e Ramadanit pas ndeshjes me Juventusin

Armando Duka

Armand Duka flet pas zgjedhjes zv.president i UEFA-s

vedat-muriqi

VIDEO / “Pirati” Muriqi, me gol dhe asist ndaj Barcelonës

xavi cavi

Çavi flet pas barazimit me Majorkën e Muriqit: Kemi bërë shumë gabime

barcelona

Mallorca ndal me barazim Barcelonën, Muriqi protagonisti kryesor

Arda Guler

Sa i pafat, lëndohet përsëri Arda Guler

Jasir Asani

Jasir Asani flet hapur: Pa Sylvinho nuk do isha këtu

INFO

NA NDIQ