Chelsea gati të shpenzojë 20 milionë euro për talentin brazilian (FOTO)

Picture of ina-online
ina-online

05/08/2023

Chelsea thuhet se i ka ofruar Santos 20 milionë euro për të nënshkruar me brazilianin, Deivid Washington.

Tani, eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, rapoton se ata janë marrë vesh për kushtet personale dhe se lojtari e dëshiron transferimin, por së pari duhet të kalojë në formë huazimi tek Strasbourg në Ligue 1, shkruan Goal.com

Nëse nënshkruan, 18-vjeçari do të bëhej transferi i shtatë i londinezëve në këtë afat kalimtar së bashku me Christopher Nkunku, Axel Disasi, Nicolas Jackson etj, përcjell Klankosova.tv.

Për më tepër, ai do të bëhej lojtari i dytë i Santos që transferohet tek Chelsea pas ardhjes së Gabriel Angelos në korrik.

TË FUNDIT
6 orë
Argjentina udhëheq listën, ku pozicionohet Shqipëria dhe Kosova?
6 orë
Ndeshja Shqipëri-Kroaci, UEFA e konsideron si një nga më të mirat e Evropianit
8 orë
Federata Angleze e Futbollit mendon për Guardiolën si pasues të Sauthgejt
9 orë
E dashura e Yamalit konvertohet në fenë islame pas lidhjes me yllin e Spanjës?
9 orë
Qeveria argjentinase i thotë Messit të kërkojë falje, kjo është arsyeja

ME TE LEXUARA

9 orë
Armando Broja reagon në mënyrë drastike ndaj lojtarit të Chelsea!
9 orë
Heroi i Spanjës në finale shpallet tradhtar në vendlindjen e tij, e ëma nuk lejohet të dalë nga shtëpia
9 orë
Qeveria argjentinase i thotë Messit të kërkojë falje, kjo është arsyeja
9 orë
E dashura e Yamalit konvertohet në fenë islame pas lidhjes me yllin e Spanjës?
1 ditë
Nations League/ Dalin në shitje biletat për ndeshjen e 10 shtatorit, Shqipëri-Gjeorgji
8 orë
Federata Angleze e Futbollit mendon për Guardiolën si pasues të Sauthgejt
1 ditë
Ten Hag me vetëbesim të madh: Mund ta mposhtim secilën skuadër
6 orë
Ndeshja Shqipëri-Kroaci, UEFA e konsideron si një nga më të mirat e Evropianit

LEXO MË SHUMË

argjentina

Argjentina udhëheq listën, ku pozicionohet Shqipëria dhe Kosova?

shqipri

Ndeshja Shqipëri-Kroaci, UEFA e konsideron si një nga më të mirat e Evropianit

Pep Guardiola

Federata Angleze e Futbollit mendon për Guardiolën si pasues të Sauthgejt

yamal

E dashura e Yamalit konvertohet në fenë islame pas lidhjes me yllin e Spanjës?

Messi Mesi Inter Miami

Qeveria argjentinase i thotë Messit të kërkojë falje, kjo është arsyeja

Mikel Oyarzabal

Heroi i Spanjës në finale shpallet tradhtar në vendlindjen e tij, e ëma nuk lejohet të dalë nga shtëpia

broja

Armando Broja reagon në mënyrë drastike ndaj lojtarit të Chelsea!

jasir asani

Jasir Asani gati të rikthehet në Europë, ja nga i vjen oferta e rradhës!

lamine yamal

UEFA/ Goli i Lamine Yamal kundër Francës, më i bukuri i Euro 2024, Shaqiri i treti

INFO

NA NDIQ