Chelsea i vendosur, nuk i ndahet interesimit për Gavi

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/04/2023

Mesfushori i Barcelonës është ndjekur prej disa kohësh nga klubi londinez dhe tashmë janë të gatshëm për të bërë goditjen finale për ta sjellë në “Stamford Bridge”.

Siç raportohen nga mediat në Londër, lojtarit spanjoll i cili ka një kontratë me katalanasit deri në vitin 2026, i është premtuar një pagë maksimale dhe do të bëhej një nga lojtarët më të paguar në Premier League.

Më tej, në “Stamford Bridge”, Gavi mund të gjejë sezonin e ardhshëm bashkëatdhetarin e tij Luis Enrique, i vendosur mes kandidatëve për stol bashkë me Julian Nagelsmann.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dybala

Shënoi tre gola ndaj Torinos, Dybala: Te Roma shijoj të tashmen, dua të fitoj trofe!

Ilir-Daja-

Ilir Daja vazhdon kontratën me Ballkanin deri në vitin 2026

xhaka-zvicra

Xhaka: Jam shqiptar, me babë, babgjysh e gjak

Mesi ronaldo

Ronaldo apo Messi? Ja si përgjigjet Deco

zidane-1-600x360

Zidan: Rikthimi në Itali? Pse jo, çdo gjë mund të ndodh

Anceloti

Ancelotti shpjegon arsyen pse nuk e futi në lojë Arda Gulerin në ditëlindjen e tij

belingam real madrid

Reali marshon sigurt drejt titullit, kalohet edhe “pengesa” Sevilja

kristijan asllani

Shans i artë për Asllanin/ E konfirmojnë mediat italiane, mesfushori shqiptar piketohet titullar edhe në 3 duelet e ardhshme

luka modric

Refuzoi ofertën e Real Madrid, mediet kroate zbulojnë të ardhmen e Modric

INFO

NA NDIQ