Chelsea përgatit një super ofertë drejt Brentfordit për Toney

INA
INA

30 Gusht, 2023

Chelsea do të synojë një transferim të madh në orët e fundit të merkatos.

Sipas The Independent, blutë e Londrës janë duke përgatitur një ofertë prej rreth 93 milionë euro për yllin e Brentford, Ivan Toney.

Sulmuesi anglez në sezonin që lamë pas realizoi 20 gola dhe katër asiste në 33 ndeshjet e Premierligës.

Chelsea është në kërkim të një sulmuesi dhe dëshiron të përfundojë një marrëveshje para mbylljes së merkatos verore.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-10-02-11-38-48-145-edit_com.facebook.orca

Azem Azemi, medaljen e artë ja kushtoj gjyshes sime të ndjerë

Jurgen Klopp

Goli i anuluar i Diazit, vjen deklarata zyrtare e Liverpullit

kombetarja fitore shqiperi

Çka thonë bastet, Çekët favoritë ndaj Shqipërisë

decici

Deçiqi gjunjëzon Buduçnostin! Skuadra shqiptare lider në Kampionatin e Malit të Zi

Lewandovski levandovski

Lewandowski, i dëshiruari nga klubet arabe

IMG_5656

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

INFO

NA NDIQ