Chelsea shumë afër marrëveshjes me Lavian

Picture of INA
INA

12/08/2023

Chelsea janë afër për t’ia marrë edhe një tjetër objektiv Liverpoolit pasi që raportohet se kanë arritur marrëveshje me Southamptonin për mesfushorin Romeo Lavia

Sipas asaj që raporton Sky Sports, Blutë janë shumë afër një marrëveshje me Saints për shumën në lidhje me 19 vjeçarin belg i cili ka qenë në fokus të Liverpoolit gjatë tërë verës.Çdo marrëveshje mendohet se është ndaras nga ajo për objektivin e kahmotshëm të Chelsea, Moises Caicedo. Dy klubet, Blutë dhe Të Kuqtë u përfshinë në një luftë ofertash për ekuadorianin.

Livepoool ka paraqitur disa oferta, shkallë-shkallë më të mëdha për Lavian këtë verë, por – ashtu si me Caicedo – Chelsea bëri një ofertë më të madhe dhe arriti ta mbyll marrëveshjen.

TË FUNDIT
20 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës
20 orë
E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin
20 orë
Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd
20 orë
Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)
20 orë
Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së

ME TE LEXUARA

20 orë
Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd
20 orë
E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin
20 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës
22 orë
Shkëndija eliminohet nga Conference League!
21 orë
Morata i bashkohet “klubit” të lojtarëve më të shtrenjtë në histori… Ja sa kushton ai
20 orë
Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së
20 orë
Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)

LEXO MË SHUMË

arber hoxha

Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës

jasir asani

E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin

real madrid anceloti

Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd

portieri serb tre gishta provokon

Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)

ten hag manchester united

Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së

morata

Morata i bashkohet “klubit” të lojtarëve më të shtrenjtë në histori… Ja sa kushton ai

shkendija tetoves

Shkëndija eliminohet nga Conference League!

Anglia

Ja kush është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e “tre luanëve”

argjentina

Argjentina udhëheq listën, ku pozicionohet Shqipëria dhe Kosova?

INFO

NA NDIQ