FOTO/Çifti Luiz Ejlli dhe Kiara Tito marrin surprizën e veçantë nga fansi “i zjarrtë” – publikohen fotografitë e tyre në Times Square, New York

Picture of INA
INA

02/06/2024

Një ngjarje e veçantë ka ndodhur për çiftin e njohur shqiptar, Luiz Ejlli dhe bashkëshorten e tij, Kiara Tito.

Në një akt të papritur dhe të ëmbël, një fans i zjarrtë ka zgjedhur të bëjë një gjest të veçantë për të festuar së bashku me familjen e tyre.

Në zemrën e New York-ut, në sheshin ikonik të Times Square, u publikuan fotografitë e familjes Ejlli, me theks të veçant në vogëlushen Luna Mari Ejlli.
qershorin, një urim i ngrohtë u shfaq në madhështinë e ekranit të madh: “Gëzuar 1 qershorin Luna Mari”.

Gjesti i ëmbël vijoi me një bekim për familjen nga i njëjti admirues: “Zoti bekoftë familjen Ejlli”.

Por fansi nuk ndaloi me kaq. Në një tjetër fotografi, ku shfaqej princesha e vogël e shtëpisë, zhvilluesi i surprizës shtoi: “Gëzuar! Princesha e babit Luit! Flutura e mami Kiarës!” /Telegrafi/

TË FUNDIT
3 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
4 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
15 orë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
19 orë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
19 orë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

ME TE LEXUARA

19 orë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më
19 orë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
15 orë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
4 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
3 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
1 ditë
Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

LEXO MË SHUMË

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Screenshot_2024-06-20-20-55-46-376_com.android.chrome-edit

Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit

nita-latifi-big-brother

Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin

julian deda

Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

Egla Big brother

Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

collage-1-9-780x439-1

Egla Ceno flet për rastin me Saimir Kodrën

Luana V

Luana Vjollca lajmërohet nga stadiumi: Nëse sot fiton Shqipëria, unë…

egla

“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno

INFO

NA NDIQ