Çifti Osmani-Grishaj në këtë televizioni, çfarë spektakli po “zihet”?!

ina-online
ina-online

26/01/2024

Edhe pse nuk është më pjesë e Big Brother, Arbana duket se nuk është më pjesë as e TopChannel.

Ajo ka premtuar se do të ketë një rikthimin në ekran por nuk ka dhënë detaje se për çfarë programi bëhet fjalë.

Sipas “Foli.al”, Arbana shumë shpejt do t’i rikthehet ekranit, por jo më atij të Top Channel, por në Tv Klan.

Dhe jo vetëm Arbana, por thuhet se edhe Eduarti.

Nëse kjo është gjë është e vërtetë,ajo do të ishte moderatorja e tretë që zgjedh Klanin pas Marinës dhe Luanës.

Dyshimet për një kalim të Arbanës në Tv Klan i ka shtuar edhe Alketa Vejsiu e cila në prag të Vitit të Ri, në një intervistë onlinë me ndjekësit, ndau një dëshirë të saj për një bashkëpunim me Arbanën, si dy vajza që janë bërë pjesë e medias që prej moshës 14-vjeçare.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

INFO

NA NDIQ