City e nis furishëm sezonin e ri në Premier Ligë

0

Skuadra e Manchester Cityt e ka nisur mirë sezonin e ri të Premier Ligës.

Ata kanë shënuar fitore me rezultat 1:3 kundër ekipit të Wolves.

Golat për Cityn i shënoj: De Bruyne, Foden dhe Jesus. Kurse në anën tjetër shënoj Jimenez.

Skuadra e Cityt e kishte ndeshjen nën kontrollë gjatë gjithë kohës.