Çka i tregoi Efi, Kiarës pasi doli nga shtëpia

Iliria News Agency
Iliria News Agency

26 Mars, 2023

Pak kohë më parë Kiara mori informacion nga jashtë dhe u mërzit kur pa që mikesha e saj, Efi i kishte dalë kundër sjelljes së saj ndaj Luizit (rasti te lavamani). Moderatorja u prek dhe tha që nuk e priste nga Efi.

Pas eliminimit, Kiara dhe Efi bëhen bashkë
Mirëpo, Kiara u eliminua mbrëmjen e djeshme dhe Efi i është gjendur pranë. Dy vajzat kanë qeshur e biseduar me njëra-tjetrën, teksa Efi ka publikuar dhe një foto krah saj në rrjete sociale.

Duket qartazi se Efi i ka sqaruar Kiarës famën e Luizit jashtë shtëpisë. Kiara është dukur e befasuar dhe e shtangur për realitetin jashtë shtëpisë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

enrique iglesias ricky martin

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

jurgena kiara luizi

Derisa Kiara është në Turqi, Luizi në të njejtën orë me ish të dashurën në një parukeri?!

dua-1

Dua Lipa flet për fëmijërinë: Isha krenare, por doja të kisha një emër anglez

olta luizi

Olta e thumbon keq Luizin

luiz-dea

Kiara në Turqi, Luizi shihet bashkë me Dea Mishel (FOTO)

xhesika berberi luizi

Xhesika: Kiarën e patur kolege, është vajzë…

genti

Gjysmë të zhveshur, Monika Lubonja dhe Genti nxjerrin videon nga dhoma e hotelit: S’jam Olta unë

Luiz Ejlli perjetesisht

Luizi vjen me këngë të reja

mozzik

Për shkak të mungesës së vizës Mozzik detyrohet ta anulojë turneun në Amerikë

INFO

NA NDIQ