Çka po ndodhë me lokalin ku mbrëmë ndodhi vrasja në Çarshi të Shkupit (VIDEO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

07/03/2023

Kafeteria “Shisha Bar” në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, ku mbrëmë ndodhi vrasja e dyfishtë, sot është e mbyllur.

Shiritat e policisë që ishin vendosur për të siguruar vendin janë hequr. Sot nuk ka polici dhe as pronarët. Automjetet që kanë qenë të parkuara përballë lokalit janë hequr nga rruga. (INA)

TË FUNDIT
3 minuta
Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro
43 minuta
“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës
56 minuta
Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg
60 minuta
Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji
1 orë
Aksion për pagesën e borxheve të ujit pa llogaritje të interesit deri më 31 korrik

ME TE LEXUARA

24 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
6 orë
Fluks i madh i makinave në Qafë Thanë
1 ditë
Kush mund ta zëvendësoj Bajdenin, 5 kandidatë në lojë, Harris më e preferuara
56 minuta
Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg
24 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
6 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
1 ditë
Mexhiti fton mërgimtarët në takim në Çarshinë e Shkupit
43 minuta
“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

LEXO MË SHUMË

Mickoski Mexhiti

Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

burg

“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

policia

Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

sedat-750x430-1

Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji

cezme-uji

Aksion për pagesën e borxheve të ujit pa llogaritje të interesit deri më 31 korrik

taravari-arbennn

Taravari: Deri në fund të vitit nuk do të ketë rritje të pagave në shëndetësi

fature-market

LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë

arben taravari

Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë

derivate nafta dizeli benzin

Ulen çmimet e derivateve të naftës

INFO

NA NDIQ