“ÇMENDET” Luizi bën tatuazh portretin e Kiarës në 1-vjetorin e njohjes së tyre

INA
INA

24/12/2023

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito festojnë sot përvjetorin e tyre të njohjes.

Dyshja u njohën në formatin e

Big Brother VIP nga ku kurorëzuan edhe dashurinë e tyre.

Luizi ka vendosur që t’i bëjë një surprizë Kiarës, duke bërë portretin e saj tatuazh.

Ai u shpreh që data 24 dhjetor është një kujtim i dhimbshëm pasi babai i tij ka ndërruar jetë por edhe dita që njohu vajzën që po i dhuron familjen.

Luizi: Vendosa të bëj diçka, me rastin e një vjetorit që kam me Kiarën,

pavarësisht se unë këtë ditë e kam si kujtim të dhimbshëm.

Babai im ka ndërruar jetë. Zoti me një dorë merr me një dorë jep.

Më dha familjen, më dha Kiarën, po vjen edhe vajza. Vendosa të bëj ketë ‘tattoo’. Gëzuar festat të gjithëve.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilnisa meritoni

Familjarët e Meritonit bëjnë veprimin e papritur ndaj Ilnisës, e fshijnë nga… (FOTO)

ZHAKU

Zhaku: Edhe Hitlerin e deshën si Luizin (Video)

Screenshot_2024-02-28-13-20-42-058_com.facebook.katana-edit

Arbana Osmanin apo banorët e BBV3, kë po thumbon Dea Mishel?

Luizi Kiara

Luizi vjen me një performancë të mahnitshme për dy princeshat (Video)

ilnisa meritoni

Meritoni i kthehet Ilnisës: Mos e përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

INFO

NA NDIQ