Çmenduri në Euroleague, mbyllet me sherr masiv përballja R. Madrid-Partizan (VIDEO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

28 Prill, 2023

Çfarë çmendumendrie në ndeshjen play-off për finalen katërshe. Dueli i dytë mes Real Madrid dhe Partizanit të Beogradit ku serbët ishin 15 pinë në avantazh 2 minuta nga fundi, u mbyll me një sherr masiv.

Gjithçka nisi nga përplasja Lull-Punter por në përleshje u përfshinë lojtarët e të dyja skuadrave edhe nga pankinat.

Në fund, gjyqtarët vendosën të ndërpresin ndeshjen pasi i përjashtuan pothuajse të gjithë lojtarët dhe askush nuk mund të mbyllte takimin ndërsa i dëmtuari i madh është Dante Exum që pësoi një dëmtim të rëndë në kavilje.

Këto janë pamjet e çmendurisë së Madridit;

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

benzema

Zbulohet paga marramendëse e Benzemas te Al Ittihad

inzaghi

E pranon Inzaghi: Interi nuk është favorit me Manchester Cityn

Xherdan-Shaqiri

Xherdan Shaqiri – më i miri në radhët e skuadrës amerikane

ronaldo-AL-NASSR

Ronaldo konfirmon se nuk do të largohet nga Al Nassr

Liga e Evropes Europa League

Tifozët e Romës sulmojnë gjyqtarin e finales në aeroportin e Budapestit

shqiptaret maqedoni perfaqesuesja

Tetë shqiptarë në listën e Maqedonisë për ndeshjet e muajit qershor (LISTA)

modric_1551712890-6083633

Arabët nuk ndalen, ofertë 120 milionëshe për Modriqin

mesi-paris

Zyrtare: Messi largohet nga PSG

benzema

Benzema vendos të largohet nga Real Madridi

INFO

NA NDIQ