“Çmenduri” Për të parë live finalen e Big Brother Vip biletat fillojnë nga 500 euro e sipër

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/04/2023

E vërtetë apo jo? Presheva.com shkruan se biletat për t’a ndjekur finales nisin nga 500 euro.

Në faqen zyrtare të Top Channel thuhet se të gjithë ata që duan të bëhen pjesë nga afër e finales, do të duhet të paguajnë bileta që nisin nga 500 euro, dhe për arsye sigurie vendet do të jenë të limituara.

https://www.facebook.com/100063842002605/posts/pfbid0sD7topaHUZABCSVoWsUwsKAvZ4UKNTwGhCqk9YRucNZ6sGaHo6U2KdwYBgvuVUp9l/?mibextid=cr9u03

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

ilnisa meritoni

Familjarët e Meritonit bëjnë veprimin e papritur ndaj Ilnisës, e fshijnë nga… (FOTO)

ZHAKU

Zhaku: Edhe Hitlerin e deshën si Luizin (Video)

Screenshot_2024-02-28-13-20-42-058_com.facebook.katana-edit

Arbana Osmanin apo banorët e BBV3, kë po thumbon Dea Mishel?

Luizi Kiara

Luizi vjen me një performancë të mahnitshme për dy princeshat (Video)

ilnisa meritoni

Meritoni i kthehet Ilnisës: Mos e përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

INFO

NA NDIQ