Çudira shqiptare! Çifti martohet, dasmorët shohin “Big Brother VIP” (FOTO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

05/03/2023

Nëse keni në plan të martoheni për 2 muajt në vazhdim, bën mirë që ditën tuaj të dasmës të mos e lini të martën dhe të shtunën, pasi banorët e “Big Brother VIP” mund të vijë të paftuar në ditën tuaj të shenjtë.

Video e mëposhtme e tregon qartë. Nëse dikur dasmorët shijonin vallet dhe ushqimin e gëzonin për çiftin, sot shohin reality show-n i cili është bërë pjesë e pandarë e tavolinave të shqiptarëve.

https://botapress.info/wp-content/uploads/2023/03/b-1.png

 

TË FUNDIT
2 orë
“Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë” – Rama befasohet nga restoranti i shqiptarëve në Gjermani
1 ditë
Filloi sezoni turistik, policia shqiptare do jetë me orare shtesë
1 ditë
Pse e kërcënoi Shqipëria Maqedoninë gjatë luftës së Kosovës? Tregon Pandeli Majko
2 ditë
Bashkëshortja e Ilir Metes, Monika Kryemadhi, pesë orë rresht është marrë në pyetje nga SPAK-u, në Tiranë
3 ditë
Arrestohet në Dubai shqiptari i shumëkërkuar

ME TE LEXUARA

1 ditë
Pse e kërcënoi Shqipëria Maqedoninë gjatë luftës së Kosovës? Tregon Pandeli Majko
1 ditë
Filloi sezoni turistik, policia shqiptare do jetë me orare shtesë
2 orë
“Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë” – Rama befasohet nga restoranti i shqiptarëve në Gjermani

LEXO MË SHUMË

edi rama

“Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë” – Rama befasohet nga restoranti i shqiptarëve në Gjermani

policia-shqiperi shqiptare

Filloi sezoni turistik, policia shqiptare do jetë me orare shtesë

majko

Pse e kërcënoi Shqipëria Maqedoninë gjatë luftës së Kosovës? Tregon Pandeli Majko

Monika-Kryemadhi-LSI

Bashkëshortja e Ilir Metes, Monika Kryemadhi, pesë orë rresht është marrë në pyetje nga SPAK-u, në Tiranë

Dubai Police Patrol, Dubai, UAE.

Arrestohet në Dubai shqiptari i shumëkërkuar

Lorik Cana

Lorik Cana në përkrahje të Shqipërisë, pjesëmarrës në ndeshjen me Italinë

edi-rama

“I poshtër, edhe në det futet me shall” – Edi Ramës i publikohet intervista ku e shante Rugovën

sali berisha

Sali Berisha kryetari zyrtar i PD

basha berisha

Berisha apo Basha, e ardhmja e opozitës sot në dorën e gjykatës, shqyrton çështjen në themel

INFO

NA NDIQ