Çudit Arjola Demiri: Burrat shqiptarë dinë të mbajnë nga 10 dashnore, por të paaftë të mbajnë gruan e tyre

INA
INA

08/11/2023

Arjola Demiri ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Natën me Aulonën”. Aktorja shumë e pëlqyer nga publiku foli hapur edhe për jetën e saj private duke u shprehur se është e vështirë që të gjejë një partner jete. Arjola tha se nuk e kupton pse shumë çifte qëndrojnë bashkë për shkak të interesit ndërkohë që pëlqejnë njerëz të tjerë.

“Realiteti në Shqipëri është që meshkujt nuk janë të aftë të mbajnë një femër që është bashkëshortja e tyre, por janë të aftë të mbajnë 10 dashnore. Këtë nuk e kam kuptuar kurrë sepse dreqi ta hajë mos rri në një lidhje që nuk të bën të lumtur, mos rri për interes sepse ai nuk është stabilitet”, tha Arjola.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ