Çudit Egla: Saimir Kodra më ka ngacmuar s*eksualisht!

INA
INA

16/03/2024

Egla dhe Julia ditën e djeshme kanë zhvilluar një bisedë me njëra-tjetrin në oborrin e shtëpisë teksa kanë folur për fillimet e karrierës së tyre dhe problemeve apo rrethanave të pakëndshme që janë gjendur në ambientet e punës.

Ka qenë Julia që fillimisht ka treguar se është ngacmuar në ambientet e punës por nuk ka folur më gjatë.

Po të njëjtën histori ka rrëfyer dhe Egla e cila ka thënë se e kanë ngacmuar seksualisht para shumë vitesh, ndërsa sot ai del në ekran me zë dhe figurë dhe ndoshta të njëjtën gjë bën edhe me femra të tjera.

‘Nuk duhet të dalin më me zë dhe figurë në ekran. Ma kanë bërë mua, ia kanë bërë shumë të tjerave pas meje. Ndoshta e bën akoma dhe ti del në ekran me emër. Kodra ka qenë, ai që bën atë gjënë… programin. Se nuk e kam fare problem ta them, ai ka qenë! Duhet me dalë me emra të përveçëm se ndryshe je duke bërë “ham, ham” kot’, është shprehur Egla.

Bëhet fjalë për moderatorin Saimir Kodra, por ajo që nuk kuptohet në këtë mes është diçka tjetër.

Pasi Top Channel ka bërë publike pamjet e bisedës së konkurrenteve në fjalë, pak momente më vonë ka rezultuar se video-ja është zhdukur nga qarkullimi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arbana osmani

Arbana Osmani rikthehet para kamerave, ja ku do e shohim

jetmiri big brother

Jetmiri pas daljes nga BBV kërcënon produksionin: A di sa lajme do të bëjmë?

ZHAKU

Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në Big Brother VIP Albania, mbështet njërin prej banorëve

luizi

Luizi dhe Fifi duke kënduar bashkë (video)

jetmir ori

FOTO/ Jetmiri “shpërthen” ndaj Orit: “Të mëshiroj për injorancën, znj. Deputete”

egla julian deda

Egla dhe Romeo po bëhen protagonistë/ Juli: Stisin, debate!

meriton romeo

“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

sara bardhi

Nga shtatzënia, tek armiqësitë e krijuara në “Big Brother Vip”, rrëfehet Sara Gjordeni

roza lati

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

INFO

NA NDIQ