“Çuna mos ma ngacmoni nënë se…”, Luizi ka dy fjalë për fansat e tij

INA
INA

7 Gusht, 2023

Përpos Kiarës, duket se Luizin tani e tutje do ta shoqërojë edhe një grua tjetër nëpër koncertet e tij. Dhe bëhet fjalë për as më pak e as më shumë se nënën e tij.

Kjo e fundit, mbrëmjen e djeshme e ka ndjekur për herë të parë nga afër djalin e saj, duke performuar në një nga klubet e kryeqytetit.

Në një fjalim të shkurtër para publikut, Luizi u shpreh se ndihej tepër i emocionuar dhe shkak për këtë ishte pikërisht nëna e tij.

“Mirëmbrëma. Sonte është hera e parë që kam emocione, pasi për herë të parë kam sjell nënën me duart e mia, në këtë koncert,” shprehet Luizi.

Ai gjithashtu nuk ka lënë pa i shtuar kësaj situate, disa nota humori, duke thënë “Çuna mos ma ngacmoni”, duke shkaktuar kështu të qeshura në publik.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-10-03-12-03-45-965-edit_com.facebook.katana

Luizi takohet me prindërit e Kiarës në Itali. Ja çka mendon për ta!

LUIZ

Luiz Ejlli publikoi dje një baladë,por cuditërisht kjo kënge u zhduk

emina cunmulaj

‘Jam një vajzë shqiptare që milte lopët deri 15-vjeçe’! Emocionon Emina Çunmulaj

arbana-1024x729

Ndjekësja komenton foton e Arbanës: ‘Mos harro je nënë e 3 fëmijëve’! Ajo nuk ia lë mangut

luana-vjollca_1500626528-5945864

Luana jep mesazhin e fundit për videon erotike me ‘emrin’ e saj

albano bogdo

Vëllai i Albano Bogdos: Ai është Mbret, ju jeni fshatarë

Screenshot_2023-10-02-16-46-26-079-edit_com.facebook.katana

Kiara nuk toleron më, detyrohet të bëjë veprimin e papritur: Mjaft me drama!

luizi

Publikohet kolona zanore e filmit që Luizi e këndon

Screenshot_2023-10-02-16-46-26-079-edit_com.facebook.katana

Nuse për shtëpi pra!! /Ja si e pret Kiara ardhjen e Luizit në shtëpi – Reagimi epik i Luizit!

INFO

NA NDIQ