Çunat e Vlorës publikojnë një video teksa i këndojnë Adem Jasharit: Edhe pse jemi në një moment festiv, mendjen e kemi tek Kosova jonë

Picture of INA
INA

25/09/2023

Gjatë ditës së djeshme vrasja tragjike e policit nga Kosova nga terroristët serbë është bashkëndjerë nga të gjith shqiptarët kudo që janë.

Reagimet dhe vizitat tek familjarët e viktimës nuk kanë munguar dje, gjithashtu edhe përkrahja moral që është dhënë, përcjell “Bota sot”.

Njejt në përkrahje të situatës së Kosovës janë shprehur edhe disa çuna nga Vlora e Shqipërisë.

Ata shihen teksa janë në një moment feste dhe I këndojnë Kosovës me këngën kushtuar Adem Jasharit.

Çunat thonë se “Edhe pse jemi në një moment festiv, mendjen e kemi tek Kosova jonë”.

Kujtojmë që gjatë ditës së sotme në orën 16:00 do të varroset me nderime shtetëore polici Afrim Bunjaku.

Më poshtë gjeni videon e çunave të Vlorës:

https://www.facebook.com/joqvideos/videos/297165369726681/

TË FUNDIT
19 orë
Rruga Shëngjin-Velipojë, Rama publikon pamjet: Lidhje e shpejtë mes dy plazheve të mëdha të Veriut
19 orë
Ethet e turizmit! A rrezikohet të na kthehet në një bumerang
1 ditë
Vrasje e trefishtë në Memaliaj në Shqipëri
1 ditë
kryebashkiaku i Vlorës: Kjo është një luftë kundër turizmit shqiptar që e ka “burimin” diku gjetkë
2 ditë
Rama thirrje mërgimtarëve: Kthehuni nga Greqia, këtu do të fitoni më shumë

ME TE LEXUARA

19 orë
Ethet e turizmit! A rrezikohet të na kthehet në një bumerang
19 orë
Rruga Shëngjin-Velipojë, Rama publikon pamjet: Lidhje e shpejtë mes dy plazheve të mëdha të Veriut
1 ditë
Vrasje e trefishtë në Memaliaj në Shqipëri

LEXO MË SHUMË

shengjin velipoje

Rruga Shëngjin-Velipojë, Rama publikon pamjet: Lidhje e shpejtë mes dy plazheve të mëdha të Veriut

ksamil sarande

Ethet e turizmit! A rrezikohet të na kthehet në një bumerang

IMG_4571

Vrasje e trefishtë në Memaliaj në Shqipëri

ermal dredha

kryebashkiaku i Vlorës: Kjo është një luftë kundër turizmit shqiptar që e ka “burimin” diku gjetkë

edi rama

Rama thirrje mërgimtarëve: Kthehuni nga Greqia, këtu do të fitoni më shumë

Eduard Zaloshnja

Sa ortodoksë e katolikë banojnë në Shqipëri?

policia-shqiperi shqiptare

Të vjedhura në Itali, sekuestrohen 2 makina “G-Class” me vlerë rreth 300 mijë euro në Vlorë

rama zelenski

Rama nga Londra: Shqipëria do të mikpresë vitin tjetër Samitin e Komunitetit Politik Europian

IMG_3481

Heqja e Ligjit të Luftës me Greqinë, pr.deklarata e PDIU miratohet me 96 vota pro

INFO

NA NDIQ