Dafina dhe Albani kanë gati bashkëpunimin e radhës

ina-online
ina-online

12 Korrik, 2023

Alban Skënderaj dhe Dafina Zeqiri janë bërë bashkë për një tjetër bashkëpunim.

Dyshja e famshme e estradës kanë njoftuar fansat përmes rrjeteve sociale se kanë gati duetin e radhës.

Ata mes tjerash bëjnë të ditur se kjo këngë do të lansohet më 13 korrik (e enjte).

“E para/ I pari 13.07 – 18:00”, ka qenë përshkrimi që ia kanë vënë postimit në Instagram.

Të njëjtit kanë ndarë me fansat edhe një pjesë të shkurtër të asaj se si do të duket klipi i ri.

Albani dhe Dafina disa muaj më parë lansuan duetin e tyre të parë të titulluar “Copa Copa”.

Kjo u prit jashtëzakonisht mirë nga publiku dhe tani ka kaluar shifrën e 16 milionë klikimeve në YouTube.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

alberije

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

INFO

NA NDIQ