Dafina pas lansimit të këngës së re, paralajmëron hit me Getoar Selimin

INA
INA

6 Qershor, 2023

Këngëtarja Dafina Zeqiri vazhdon të jetë aktive me këngë të reja

Nuk kalon muaji dhe Dafina të mos lansojë së paku një këngë e ndonjëherë edhe dy të tilla.

Sonte ajo ka lansuar këngën e saj me Rrzon e cila quhet “Fuxk You”, këngë kjo që është lansuar në kanalin e producentit të njohur kosovar.

Por, këngëtarja nuk ndalhet me kaq.

Në disa instastory të saj ajo shihet në një foto me reperin e njohur Getoar Selimi me të cilin ka paralajmëruar një këngë të re.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ