Dafina publikon projektin e ri “My Love”

INA
INA

29/12/2023

Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “My Love”.

Kënga vjen me videoklip në kanalin zyrtar të artistes në Youtube, dhe deri më tani ajo ka arritur rreth 260 mijë klikime, transmeton rtv21.tv.

Kënga është prodhuar nga Cricket, është shkruar nga Elinel ndërsa video është realizuar nga Sekuence.

Kujtojmë se projekti i fundit i Dafinës ka qenë bashkëpunimi i saj me Afrim Muqiqin me këngën “Unë të du” vetëm dy javë më parë./21Media

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

INFO

NA NDIQ