Dafina Zeqiri dhe Buta publikojnë klipin “Era”

Dafina Zeqiri ka publikuar bashkëpunimin me artistin Buta.

“Era” titullohet kënga nga albumi i Dafinës, e që këtë këngë e ka sjell me videoklip dhe pritet që edhe këngët tjera nga albumi të publikohen njëjtë.

Vija melodike është punuar nga Dafina, teksti nga Elinel dhe Buta.