Dafina Zeqiri e Yll Limani sjellin “hitin” e tretë bashkë

Picture of INA
INA

31/05/2024

Artistët shqiptarë, Dafina Zeqiri dhe Yll Limani, kanë publikuar projektin e tyre të fundit të enjten.

“Jom ka du me t’pa” është kënga që i bëri bashkë dyshen në një duet të ri.

Kënga është produkt i Fatjon Miftarit, ndërsa teksti është shkruar nga Yll Limani dhe Lira Blakaj.

Videoja është realizuar nga “Sekuencë”, ndërsa në muzikë kanë punuar të dy këngëtarët bashkë me Fatjon Miftarin.

Nuk është hera e parë që dy yjet e muzikës shqiptare janë bashkuar në muzikë. Ata kanë sjellë edhe më parë dy hitet “Mos shko” dhe “Ka je”.

Kënga është mirëpritur nga masa në Youtube. Për më pak se një orë është klikuar rreth 20 mijë herë.

TË FUNDIT
9 minuta
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
5 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
6 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
6 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
7 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon

ME TE LEXUARA

1 ditë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
7 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
7 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon
6 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
6 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
5 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
9 minuta
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-25-14-14-56-216_com.facebook.katana-edit

Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luiz-dhe-ryan

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?

heidi

Heidi publikon momentin intim me Romeon

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

INFO

NA NDIQ