Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Dasma” (Video)

Picture of INA
INA

07/07/2023

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka prezantuar sot (e enjte) këngën e re.“Dasma” mban titullin ky projekt muzikor, i cili është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Kjo këngë iu dedikohet të gjitha çifteve dhe është realizuar në formën e një dasme tradicionale.

Teksti është shkruar nga Elinel dhe Ada Satka me melodi po ashtu të kësaj të fundit në bashkëpunim me Dafinën.Artistja vjen e mrekullueshme në paraqitjet në klip e veshur me fustan të bardhë nusërie.Muzika ndërkohë u bë nga Skizo dhe producimi nga Donat Prelvukaj, i njohur si Cricket.

Besohet që kënga do të pëlqehet nga publiku si dhe do t’i shoqërojë çiftet në çdo dasmë. /Telegrafi/

TË FUNDIT
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
1 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
1 ditë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
2 ditë
Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)
2 ditë
Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
1 ditë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

Robert Berisha robi

Shita makinën për të paguar 7 ditë shezlonin në Jalë, Robert Berisha ironi për çmimet në jug?

rike roci

Nuk ndalet Rike Roçi/ “Ngre” temperaturat me format e saj bombastike (FOTO)

arjola demiri

Habit aktorja e njohur shqiptare: S’dal me asnjë mashkull, nëse nuk e pëlqejnë fëmijët e mi

INFO

NA NDIQ