Dafina Zeqiri publikon këngën më të re “Huti”

INA
INA

12/01/2024

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri ka publikuar mbrëmë projektin më të ri të titulluar “Huti”.

Projekti është publikuar me videoklip dhe vetëm 14 orë pas publikimit ka marrë 192 mijë klikime, shkruan rtv21.tv.

Tekstin e këngës e ka shkruar Dafina së bashku me Elinel, producimi është bërë nga Rzon ndërsa video është realizuar nga Fat Gjakova dhe Dilli Studios.

Kujtojmë se dy javë më parë Dafina ka publikuar projektin e saj “My Love” i cili deri më tani ka marrë rreth 4 milionë shikime./21Media

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ