Dafina Zeqiri të mërkurën publikon këngët e para nga albumi i ri ‘Unë jam ajo’

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

07/03/2023

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, prej kohësh ka qenë në përgatitje të albumit të ri të titulluar “Ti je ajo”.

Ajo tashmë ka zbuluar disa detaje të tjera rreth këtij projekti, duke ua bërë me dije fansave edhe datën e lansimit të projekteve të para.

Këngët e para të albumit do të publikohen ditën e nesërme (e mërkurë), të cilat po ashtu do të jenë të shoqëruara edhe me videoklip.

“2 në 1. Unë jam ajo + Caviar (explicit). Të mërkurën në ora 18:00. Projektet e para të albumit Unë jam ajo”, ka shkruar 33-vjeçarja.

Reagimet kanë qenë të menjëhershme në sesionin e komenteve, fansat e së cilës mezi po presin.

E njëjta tashmë e ka dëshmuar se është një nga artistet më të pëlqyera në skenë e me shumë projekte.

Secila prej këngëve të Zeqirit numëron miliona klikime në platformat muzikore.

TË FUNDIT
2 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha
4 orë
Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…
11 orë
FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm
11 orë
VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj
14 orë
Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

ME TE LEXUARA

2 ditë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
4 orë
Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…
2 ditë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
2 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha
1 ditë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
1 ditë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
16 orë
Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…
16 orë
Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

romeo veshaj

Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

meriton romeo

U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?

ilnisa meritoni

Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia

egla

Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV

Egla Big brother

Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…

INFO

NA NDIQ