Dagz dhe Einxhel vijnë për herë të parë me këngë dedikuar djalit të tyre

INA
INA

25/12/2023

Dagz dhe Einxhel kanë sjell së fundmi një projekt të ri muzikor të titulluar “Dhuratë”.

Kjo këngë siç thuhet i dedikohet djalit të tyre, Trev, të cilit ia kanë zbuluar edhe portretin për herë të parë.

Në klip përveç tyre të përfshirë janë edhe familjarët e çiftit të famshëm, që viteve të fundit kanë qenë mjaft shumë në vëmendje.

Teksti është shkruar nga Einxhel me producim nga GNMusic (VN Entertainment, Dagz e po ashtu edhe nga moderatorja).

Miksimi dhe masterizimi u bë nga GNMusic nën drejtimin e Valbonë Jasharit.

Dyshja u njohën në Big Brother VIP Albania, ku edhe tani jetojnë mes Kosovës e Shqipërisë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ