Dalin detaje nga finalja e madhe e Big Brother VIP Albania: Luizi dhe Kiara do martohen

Iliria News Agency
Iliria News Agency

02/05/2023

Të shtunën është finalja e madhe e Big Brother Vip Albania. Surpriza të shumta pritet të jenë rezervuar për atë natë. Pas dasmës së parë brenda shtëpisë, në finale duket se do të kemi dasmë të vërtetë.

Produksioni ka menduar që finalen e madhe të kemi një dasmë të vërtetë mes Kiarës dhe Luizit, i cili i propozoi për martesë para të gjithë audiencës vetëm pak çaste para se moderatorja të linte shtëpinë.

Në promon ku tregohen momente të shkurtra rreth asaj çfarë do të ndodhë të martën, vetë regjisori Eduart Grishaj ka thënë thjesht “Po” kur u pyet nëse në finale do të martohen Luizi e Kiara.

https://www.instagram.com/bigbrothervip.fanclub/?utm_source=ig_embed&ig_rid=fc0845ba-8cb5-425e-a662-90bdf6d2cf52

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

ilnisa meritoni

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

INFO

NA NDIQ