Dalin fotot nga përgatitjet, zbulohet vendi se ku do të bëjnë celebrimin e martesës Kiara me Luizin (FOTO LAJM)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

5 Maj, 2023

Nesër mbrëma do të mbahet finalja e madhe e ”Big Brother Albania Vip 2” dhe po pritet me shumë emocione në lidhje me surprizat që do të ketë për 4 finalistët: Luizin, Efin, Dean dhe Kristin.

Sa i përket këngëtarit shkodran, supriza kryesore për të është konfirmuar si nga ana e produksionit, pasi natën finale ai do të martohet edhe zyrtarisht me Kiara Titon ku do të zhvillohet ceremonia e celebrimit.

Në rrjete sociale është ”zbuluar” dhe vendi se ku do të mbahet ceremonia e celebrimit. Është pikërisht Bashkia e Tiranës, ku nesër mbrëma do të kthehet në një ambient magjik për çiftin e vetëm të BB Vip 2 që do të martohen.

Ata do të kurorëzohen zyrtarisht burrë e grua nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

Dina Abdulaziz

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INFO

NA NDIQ