Dalin pamjet, vajza e Trumpit duket dëgjuar muzik serbe në Beograd (Video)

0

Vajza e vogël e presidentit Donald Trump ka shijuar ambientin e kafeneve dhe muzikën serbe në mes të Beogradit.

Nën tingujt e muzikës folk me harmonikë “në veshin e saj” Tifani Tramp e ka filluar vizitën e saj në Serbi, ku do të qëndroj 11 ditë.

Ajo ka arritur në Beograd me të dashurin e saj, Majkël Bouls me shok tjerë të përbashkët si dhe truprojat që kujdesen për sigurinë e tyre. (INA)