Dalin rezultatet: Ja kush largohet sonte nga Big Brother VIP?

INA
INA

23/03/2024

Ledjona, Françeska, Roza dhe Vesa ishin katër banoret në nominim këtë javë. Ledjona doli automatikisht në nominim pas sherrit me Romeon, ku i hodhi atij vezë në kokë. Ndërsa Françeska, Roza dhe Vesa u dërguan në nominim nga Heidi, e cila u zgjodh nga publiku si lidere e shtëpisë. Njëra nga vajzat do largohet nga shtëpia këtë të shtunë. Nga sondazhi i xing rezulton se Vesa është më e rrezikuar për të dalë sonte.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ