Dani: Luizi me vlera unike, ai dallohet…

Picture of INA
INA

05/08/2023

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ramadan Krasniqi – Dani, është takuar së fundmi me fenomenin e këtij viti, Luiz Ejllin.Të njëjtit kanë shpërndarë një fotografi nga qyteti i Pejës, pasi artisti shkodran ka qenë për të performuar në disa klube.

“Me mikun tim Luiz Ejllin, gjatë vizitës që më bëri në Pejë! Luizi, sikur me këngët e tij që nga fillimet e karrierës, ashtu edhe me krejt spektaklin që shfaqi në ‘Big Brother’ vazhdon të mbetet simbol i mendimit dhe vlerave unike që e dallojnë nga të tjerët”, u shpreh Dani.

“Veç suksese miku im”, i uroi mes tjerash fituesit të edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania.

TË FUNDIT
6 orë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares
6 orë
Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)
7 orë
Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim
13 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
14 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

ME TE LEXUARA

13 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
7 orë
Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim
6 orë
Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)
6 orë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares
2 ditë
Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!
1 ditë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

LEXO MË SHUMË

ramadani hysaj asani

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

luizi-jacobs

Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit

nita-latifi-big-brother

Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin

julian deda

Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

Egla Big brother

Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

INFO

NA NDIQ