VIDEO/ Dasëm milionerësh në Strugë, flutuan euro e dollarë gjithandej, s’keni parëdiçka të tillë

ina-online
ina-online

13 Gusht, 2023

Një video e pazakontë është publikuar në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për një video të një dasme ku të ftuarit po shijojnë atmosferën në qiell dhe muzikantët i mbushnin me para.

Videoja është publikuar me titullin “Dasma milionere në Strugë”, paratë fluturojnë në të gjitha drejtimet, ndërsa vetë videoja thotë: “Maqedonia në zemrën time”.

Në video shihet një burrë duke hedhur euro në drejtim të muzikantëve dhe një burrë tjetër tërë kohën i vendose para në këmishë.

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo

Armaldo koncert në Shkodër, publiku i Luizit i bën të papriturën (VIDEO)

megi-pojani

Megi Pojani puthë në buzë këtë person special

olta-gixhari

Olta Gixhari tregon problemin që po kalon ajo dhe Dori: Po përpiqemi shumë, është bërë tym

sinan-vllasaliu1

Sinan Vllasaliu del para gjykatës, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me 24 mijë e 270 euro e 98 centë

Olta Gixhari

Pjesë e jurisë së “DWTS”? Flet Olta Gixhari

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

INFO

NA NDIQ