“Dasmë” në Big Brother VIP, Kiara e Luizi puthen

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/02/2023

“Vëllai i madh”, ka dhënë sfidën e re për banorët e shtëpisë së famshme në Shqipëri, në Big Brother VIP Albania.

Disa javë pas kërkesës së Luizit për të bërë një dasmë në BBVA, “vëllai i madh”, ua plotësoj këtë dëshirë sonte.

Kështu, Luizi dhe Kiara u martuan derisa edhe shkëmbyen puthjen e parë në buzë.

https://video.gjirafa.com/ssstik-io-1675281796860-mp4

TË FUNDIT
2 orë
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
6 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)
12 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
12 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
20 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…
22 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha
20 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)
12 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
2 ditë
Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

egla luizi

Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

INFO

NA NDIQ