Dasmorë nga qejfi apo halli Luizi dhe Kiara

INA
INA

5 Qershor, 2023

Luizi dhe Kiara dasmorë nga qejfi apo halli?

Çifti Luiz dhe Kiara nuk munguan mbrëmë në dasmën madhështore të Elgit dhe Klea.

Por, në rrjet po qarkullon vetëm një fotografi e tyre nga pjesëmarrja, shkruan Kosovarja.

Teksa, ata vet nuk kanë postuar asnjë pamje nga kurorëzimi i çiftit apo duke e shijuar organizimin.

A ishin në dasmë nga qejfi apo nga halli?!

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ