Zyrtarisht caktohet data se kur fillon Big Brother VIP Albania 3, pse është shtyer, çfarë po ndodhë?!

Picture of ina-online
ina-online

02/12/2023

‘Big Brother Vip Albania 3″ ishte planifikuar të fillonte në vjeshtë të këtij viti. Disa spekuluan për në shtator, disa në tetor dhe më pas në nëntor. Por nuk filloi.

Më në fund thuhet se “Big Brother VIP Albania 3”, spektakli më i ndjekur në Shqipëri, do të nisë në muajin janar të vitit 2024.  Tashmë lajmi u konfirmua zyrtarisht në “Dancing With The Stars”, ku u prezantua edhe promoja e shtëpisë më të famshme në vend.

Deri më tani kanë qenë të shumtë emrat e personazheve VIP, të cilët janë aluduar se do të jenë pjesë si banorë këtë edicion, por ende nuk është konfirmuar asgjë.

Spekulimi më i ri është se Top Media nuk dëshiron ta djegë spektaklin në vigjilje, ‘Dancing with the stars’ duke e transmetuar njëkohësisht me reality show ‘Big Brother Vip Albania’, ndaj është planifikuar që të nisë ose si vjet në dhjetor, ose në janar të vitit që vjen.

Njëra prej drejtueseve të televizionit “Top Channel”, Sara Hoxha, ka postuar një foto ku tregon ambientin jashtë shtëpisë e cila është në punim e sipër.

 

Dalin pamjet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

 

TË FUNDIT
28 minuta
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
3 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon
3 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
4 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
5 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

ME TE LEXUARA

23 orë
Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)
21 orë
Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup
13 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale
5 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
2 ditë
Fero arrestohet nga policia e Maqedonisë së Veriut
4 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
1 ditë
VIDEO/ “Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne”, babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën
3 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
1 ditë
Albërije Hadergjonajt i ndodh e papritura në avion (FOTO)

LEXO MË SHUMË

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

Screenshot_2024-05-26-10-51-08-911_com.facebook.katana-edit

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon

Screenshot_2024-05-26-10-47-07-075_com.facebook.katana-edit

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

fero

Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

INFO

NA NDIQ