Dauti: Vdekja e Rexhailit e ka goditur shumë Agimin (Video)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/02/2022

“Pas vdekjes së Rexhailit, Agimit burgu i është bërë më i rëndë se në fillim”, thotë për gazetën LAJM, Ramiz Dauti, miku i afërt i Agim Islamit, të dënuar me burg të përjetshëm në po të njëjtin rastin Alfa. “Tash po bëhen katër ditë nga vdekja e Rexhailit, Agimi është në depresion, Agimi është më keq se në ditët e para të burgut dhe i është rënduar burgu 10 herë më shumë. Rexhailin e ka pas mbështetje, e kanë pas hallin e njejtë, kanë pritur lirinë bashkë, kurse tani e pret vetë dhe unë mendoj se asgjë më nuk është njësoj si para 4 ditëve”, tha Ramiz Dauti, i cili ka qenë edhe dëshmitar në rastin “Alfa”./Gazeta LAJM

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Ali Ahmeti fronti

Fronti Evropian i përgjigjet Mickoskit

vucic

A do të shpallet Serbia shtet gjenocidal? “Misioni” i Vuçiç në OKB

fatos-rushiti

Një manipulim i ligë i radhës me kategoritë e luftës së UÇK-së

bota-rrezik globi toka

Shënohet Dita e planetit Tokë

ZEQIRIJA-IBRAHIMI-696x462-696x430-1

Ibrahimi: Pavarësisht se kush me kë e bën qeverinë, me rëndësi është ta pensionojmë BDI-në

veri

DW/ Kosova: Përgjegjës Beogradi për dështimin e votimeve në veri

mickoski ali ahmeti

Mickoski i’a kthen porosinë Ahmetit

uck-vrasje

Veteranët e UÇK-së porosi Grubit: Nuk lejojmë shkeljen e flamurit kombëtar! (VIDEO)

zgjedhje maqedoni

Në zgjedhjet presidenciale të drejtë vote kanë 1.814.317 votues

INFO

NA NDIQ