De Gea kthehet në Old Trafford?

Picture of ina-online
ina-online

05/10/2023

Portieri spanjoll David de Gea mund të bëjë një rikthim të papritur në Old Trafford. Ai u largua këtë verë pas më shumë se një dekade, pasi nuk gjeti një gjuhë të përbashkët për të vazhduar kontratën me Manchester United.

De Gea kthehet në Old Trafford? 4
Ai është ende një lojtar i lirë dhe u largua sepse klubi vendosi të sjellë Andre Onanën nga Interi për 55 milionë euro.

Një lajm interesant vjen nga Ishulli, se De Gea është gati të rikthehet te Manchester United, por vetëm me një kusht. Nëse merr garanci nga Eric Ten Haag se do të jetë opsioni i parë në pozicionin e portierit dhe Andre Onana kalon në pankinë.

TË FUNDIT
48 minuta
2 kundërshtarë të njohur, Kombëtarja e Shqipërisë njihet me rivalët nëse kalon grupin
4 orë
Ndeshja Shqipëri-Spanjë, FSHF jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët shqiptarë
8 orë
Gjimshiti: Me Spanjën s’është e pamundur, do u tregojmë pse jemi këtu
10 orë
Vijimi i “Euro 2024”/ Zvicra kundërshtare e mundshme e Italisë, ose...
10 orë
Zlatko Daliç, optimist për kualifikimin: “Jemi gati për të mundur Italinë”...

ME TE LEXUARA

1 ditë
Shqipëria fiton titullin e Kampionatit Evropian të Tifozëve
10 orë
Ronaldo: Në vend të parë, krenar për këtë ekip!
1 ditë
Kozniku: Shqipëria mund ta mposhtë Spanjën
10 orë
Messi sot e ka ditëlindjen, i mbush 36 vjet
1 ditë
UEFA merr vendim për Dakun, e dënon rëndë, ai nuk luan nesër kundër Spanjës
10 orë
Zlatko Daliç, optimist për kualifikimin: “Jemi gati për të mundur Italinë”...

LEXO MË SHUMË

kombetarja

2 kundërshtarë të njohur, Kombëtarja e Shqipërisë njihet me rivalët nëse kalon grupin

tifozet kuq e zi

Ndeshja Shqipëri-Spanjë, FSHF jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët shqiptarë

berat gjimshiti

Gjimshiti: Me Spanjën s’është e pamundur, do u tregojmë pse jemi këtu

zvicra

Vijimi i “Euro 2024”/ Zvicra kundërshtare e mundshme e Italisë, ose…

zlatko dalic

Zlatko Daliç, optimist për kualifikimin: “Jemi gati për të mundur Italinë”…

messi

Messi sot e ka ditëlindjen, i mbush 36 vjet

Ronaldo

Ronaldo: Në vend të parë, krenar për këtë ekip!

kroacia futboll

Kroaci–Itali luhet për gjithçka

kombetarja

Përballja me Spanjën “jetë a vdekje” për Shqipërinë

INFO

NA NDIQ