Dea dhe Kristi: Luizi nuk e fiton Bigbrother-in (VIDEO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

24 Prill, 2023

Dea dhe Kristi kanë debatuar me Luizin dhe vendit të parë apo fitores.

Të dy i kanë thënë Luizit se e meritonte finalen, pasi që ka bërë shumë, por jo edhe fitoren e Big Brother.

Luizi ju ka thënë të shpallen njëherë finalistë dhe pastaj të vijnë të debatojnë me të.

Ai duke bërë shaka ka thënë se nëse nuk fiton do të kërkojë të hapen kutitë. (INA)

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vis-pupa

Elvis Pupa e “kallë” atmosferën me këngën e re (video)

luiz-kiara

Kiara zbulon dhomën e saj në shtëpinë e re (foto)

olti curri olta

Olta Gixhari i dërgon ‘bakshish’ Olti Currit në shtëpi

nita

Nita: Tag personin që për dashni i çon dy gota

Screenshot_2023-06-02-10-42-53-897-edit_com.instagram.android

Luizi ndihmon për shërimin e Joelit të vogël (Video)

melissa-600x360

Thotë së është shqiptare, modelja me pullë të kuqe poston foto të nxehta

butrint

Butrinti marton vëllanë – prezanton kunatën e tij

oki

Ndryshim drastik, kaq shumë kilogramë ka humbur aktori Fatmir Spahiu

luizi olta

Zbulohet titulli i filmit ku do të marrin pjesë Olta dhe Luizi

INFO

NA NDIQ