Dea Michel për Luizin: Nuk i flas kurrë atij njeriu…

INA
INA

11/10/2023

Pavarësisht se ka kaluar disa kohë nga sherri virtual dyshja vazhdon ende të mos ketë asnjë komunikim mes tyre edhe pse të dy kanë qënë pjesë e kastit të filmit “Në Kuadër të Dashurisë”.

Në muajin korrik të këtij viti, gjatë një koncerti në Shkodër, Luizi ofendoi rëndë ish-banoren e Big Brother, Dea Mishel.Gjatë koncertit të tij, Luizi i dedikoi një këngë Dea Mishel, për shkak se ajo ishte shprehur se Shkodra ishte provincë, teksti i së cilës për hir të së vërtetës nuk ishte edhe aq i hijshëm.

Në atë kohë, Dea Mishel, reagoi ashpër, duke u shprehur se është turp që një burrë 40-vjec ta shajë nga familja për një lojë.

Pavarësisht se ka kaluar disa kohë nga ky sherr virtual dyshja vazhdon ende të mos ketë asnjë komunikim mes tyre edhe pse të dy kanë qënë pjesë e kastit të filmit “Në Kuadër të Dashurisë”.

Në një intervistë të dhënë për “Shqipëria Live”, Dea Mishel është shprehur se nuk ka asnjë komunikim me Luizin.

Gazetari: Me Luizin si i ke patur marrëdhëniet?

Dea Mishel: Nuk kam patur skena për të xhiruar me atë. Plus që xhirimet ndodhën pak kohë pasi në patëm atë përplasjen, ku në një nga koncertet e tij, më kishte sharë nga familja, kështu që nuk është se i kam folur.Gazetari: Do i flasësh sonte Luizit?

Dea Mishel: Jo. Si mund t’i flasësh dikujt që të ofendon në atë lloj mënyre?

Gazetari: Po nuk keni patur mundësi ta komunikoni me njëri-tjetrin?

Dea Mishel: Kemi patur mundësi komunikimi por më tha prap dicka shumë të keqe.

Gazetari: Që ishte?

Dea Mishel: Unë të shaj prap po të dua. Kështu që nuk i flas më kurrë atij njeriu

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

Screenshot_2023-11-28-17-50-13-661_com.instagram.android-edit

Luizi Ejlli me fasule dhe raki ja thotë këngës për pavarësi (video)

dua lipa

“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron Pavarësinë me flamurin kuq e zi

Screenshot_2023-11-28-12-48-20-418_com.facebook.katana-edit

Luizi i përgjigjet Zhaklinës

ismet bexheti

Ismet Bexheti me këngën e re “Vajza e dëshmorit është ba nuse n’fustan të t’bardhë”, tregon kujt i kushtohet (VIDEO)

INFO

NA NDIQ