Debat e i ashpër mes Julit dhe Romeos, i ulërasin njëri tjetrit në fytyrë (video)

INA
INA

18/03/2024

Mes Julit dhe Romeos është zhvilluar një debat i ashpër. Ata janë afruar shumë afër, duke i bërtitur me zë të lartë jëri tjetrit. Debati u ndezë pasi që vëllai i madh solli vendin që t’a kufizoj ushqimin, për shkak të abuzimit me të. Pasoj e këtij vendimi ishte gjesti i Ledionës, e cila e goditi me vezë Romeon. (INA) Shiko videon:

https://www.instagram.com/reel/C4qb816sdYe/?igsh=MW5icmNzcmllNm5uZg==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

franceska murati big brother

Jeta e Françeska Muratit jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” me bashkëshortin milioner (FOTO)

meriton mjekiqi

‘Sillni zarf të zi’, Meritoni sulmon Ledionin: Bën batuta sikur ha fara

rike roci

“Nuk e meritoja të dilja”/ Pas eleminimit, Rike Roçi reagon për herë të parë! Modelja zbulon fituesin e “Big Brother VIP3”

meri shehu

“Më tundoi!”- Meri Shehu zbulon cili banor e ka ngacmuar gjatë qëndrimit në BBV

Klodian Duro

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit: Kjo është Shqipëria e k*rvave…

romeo donaldi

Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja çfarë bën

heidi

Video/ Heidi shkrihet së qeshuri me mesazhin e fansit

INFO

NA NDIQ