Debat i ashpër në “Big Brother”, Egla teshtin dhe “pështyn” në fytyrë Roza Latin: O shëmtirë (VIDEO)

INA
INA

15/03/2024

Debatet në shtëpinë e “Big Brother Vip 3”, duket se nuk kanë fund.

Pas sherrit me Riken, ku kjo e fundit i hodhi pana në fytyrë, Egla ka bërë debat dhe me Roza Latin.

Roza Lati e ngacmon duke i thënë “ka një zarf të zi për herë të dytë në shtëpi”, ndërkohë që Egla për ta shmangur i teshtin para fytyrës, duke e spërkatur me pështymë.

Teshtimat e Eglës zgjatën deri në momentin që shkoi Ilnisa dhe u bë gati t’i teshtinte në fytyrë, por Egla u mbrojt me jorganin e saj.

“Kam alergji në fytyrën e saj”, i tha Egla-Rozës.

Ky veprim nuk u prit aspak mirë nga banorët e tjerë. Nuk është rast i vetëm ku Egla bën sherre, debate dhe ka gjithë banorët e shtëpisë kundër.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

franceska murati big brother

Jeta e Françeska Muratit jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” me bashkëshortin milioner (FOTO)

meriton mjekiqi

‘Sillni zarf të zi’, Meritoni sulmon Ledionin: Bën batuta sikur ha fara

rike roci

“Nuk e meritoja të dilja”/ Pas eleminimit, Rike Roçi reagon për herë të parë! Modelja zbulon fituesin e “Big Brother VIP3”

meri shehu

“Më tundoi!”- Meri Shehu zbulon cili banor e ka ngacmuar gjatë qëndrimit në BBV

Klodian Duro

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit: Kjo është Shqipëria e k*rvave…

romeo donaldi

Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja çfarë bën

heidi

Video/ Heidi shkrihet së qeshuri me mesazhin e fansit

INFO

NA NDIQ