Debati mes motrave Kardashian degradon në përleshje fizike

0

Kim Kardashian West dhe Kourtney Kardashian njihen për debatet e tyre të ashpra, por nga inserti i tyre të episodit të ardhshëm të shfaqjes së familjes “Keeping up with the Kardashians”, debati degradon në përleshje fizike.

Në njoftimin se “Keeping Up With Kardashians” do të transferohet në natën e së enjtes për Sezonin 18, inserti prezantoi një vështrim të shkurtër të disa prej dramave të sezonit të ri.

Kim dhe Koutney shihen duke debatuar për diçka dhe papritur kjo e fundit e godet Kim-in.

Kourtney Kardashian hedh diçka tek motra e saj, ndërsa shikuesit dëgjojnë Kourtney duke bërtitur, “Ti nuk ke çfarë të thuash”, në video.