Debati për fenë, Antonela përballet me Sabianin: Ti je e trashë

Dje është zhvilluar përsëri një debat i fortë mes Antonelës dhe Arjolës.

E gjatë atij debati ishte Arjola ajo e cila e akuzoj Antonelën se ia kishte prishur namazin me tonin e lartë të saj, shkruan lajmi.net.

Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar sqarim me Sabianin, i cili tha se i ka lënë Zotin.

Antonelës nuk i ka pëlqyer ky sulm i Sabianit e ai i tha se është e trashë, se se ka kuptuar fare.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=d45a2746-bfb9-4542-ac29-0fdd5812373c

Antonela është banorja e cila po përfshihet shumë nëpër debate me disa banorë brenda./Lajmi.net/