Deçanasin e ngacmon ish e dashura, ia publikon foton gjysmë të zhveshur

Iliria News Agency
Iliria News Agency

03/02/2023

Ka raste kur edhe burrat përballen me të tilla raste dhe kërkojnë ndihmën e Policisë. Kështu ka ndodhur së fundmi me një rast në Deçan, ku një burrë është ngacmuar nga ish e dashura e tij.

Burimet nga Prokuroria kanë bërë me dije viktima ka deklaruar se ish e dashura e tij K.S., në vazhdimësi që nga muaji nëntor po e ngacmon, e për të mos mbaruar me kaq ia ka publikuar edhe një foto të tij, që ia kishte dërguar sa ishin të lidhur.

Bazuar në dëshminë e viktimës, e dyshuara e ka publikuar në Instagram dhe Facebook foton gjysmë të zhveshur ku shihet ai, duke i shkaktuar kështu shqetësim të madh, për çka e kërkoi ndihmën e Policisë.

Si rezultat i raportimit të rastit, Policia ka arritur që ta arrestojë gruan e dyshuar, e cila është shoqëruar në stacion policor për intervistim, ku ka dhënë deklaratën e saj para hetuesve policorë.

Me t’u përfunduar procedurat policore, e dyshuara është dërguar në mbajtje për 48 orë, nën dyshimet se ka kryer veprën penale “Ngacmim”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kurti

Kurti: Një grua u vra mizorisht nga një vrasës burrë, drejtësia të veprojë pa vonesa

Policia-e-Kosoves-800x445

Të shtëna me armë në Ferizaj, vritet një grua

rama macron

Rama-Macronit: Nëse ke nevojë për dikë në momente të vështira, thërrisni një shqiptar

KFOR KS

“Tërmet’ gjeopolitik në Ballkan”, Italia miraton dërgimin e trupave shtesë në Kosovë

policia-kosoves

Hajnat bëjnë kërdi në shtëpinë e mërgimtarit në Gjilan, ia vjedhin çantën me mbi 145 mijë euro që i solli nga Zvicra

dardan molliqaj

Me Memlin e Abdixhikun s’fitohen zgjedhjet

kamiona blinda kosove fsk

FSK-ja pranoi donacion të kamionëve shumë funksional prej Gjermanisë

vlora citaku

Çitaku: Albin Kurti çka ka që përzihet në zgjedhjet në Maqedoni?

Agim-Ramadani

25 vjet nga rënia e Agim Ramadanit, hartuesit të planit për thyerjen e kufirit shqiptaro-shqiptar

INFO

NA NDIQ