Dedikim për Kiarën për Shën Valentin, publikohet kënga e plotë e Luiz Ejllit (VIDEO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14 Shkurt, 2023

Publikohet kënga që Luiz Ejlli brenda shtëpisë së “Big Brother” e ka krijuar si dedimim për Kiarën, si një dhuratë për ditën e të dashuruarve.

Vargjet dedikuar Kiarës, duke se përshkruajnë ndjesinë që këngëtari ka për moderatoren, me të cilën u njoh dhe u lidh  në shtëpinë e famshme.

 

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

james-rubin-xhejms-

Rubin: Rusia përdor mediat për të zbehur mbështetjen e Ballkanit për NATO-n

escobar-lajcak

Lajçak dhe Escobar vijnë në Kosovë dhe Serbi

burim piraj

Biznesmeni Burim Piraj ‘zbulon’ skenarin që do të ndodh me veriun

aksident

Aksident i rëndë në Maqedoni, tre të vdekur, mes tyre një 15 vjeçare

kroacia

Kroacia ja mori krejt punëtorët sezonal Maqedonisë së Veriut

kfor veri barrikada

Plani 8 pikësh për de-përshkallëzimin e situatës në veriun e Kosovës

Fatmir-Bytyqi

Bytyqi: Kemi mbështetjen e miqve tanë europianë, të marrim një vendim të guximshëm si shtet, Europa është shtëpia jonë

kfori ushtria turke

KFOR-i turk pritet të vendoset në Veri të Kosovës

Saimir_Tahiri

Lirohet nga burgu Saimir Tahiri

INFO

NA NDIQ