Dega e BDI-së në Tetovë zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

13 Prill, 2023

Në mbledhjen e sotme të Kryesisë së Degës së Tetovës nga Bashkimi Demokratik për Integrim, me unanimitet u zgjodhën organet e reja të Kryesisë së degës.

Më poshtë ju sjellim kryesinë e re të Degës së BDi-së në Tetovë:

Nënkryetarë të degës: Festim Halili, Ibrahim Dehari, Qail Veseli, Qefali Havzija, Merita Mustafai.
Sekretar: Blerim Osmani
Sekretar organizativ: Remzi Abdullahi
Sekretar për mundësi të barabarta: Nora Muaremi
Sekretar për çështje financiare: Florin Limani
Sekretar për çështje juridike dhe statutare: Fatlume Rexha – Lusnjani
Udhëheqës i Departamentit për Marrëdhënie me Publikun: Rina Ajdari
Udhëheqës i Departamentit për Mbrojtje dhe Siguri: Arben Nesimi
Udhëheqës i Departamentit për Përkujdesje ndaj Familjeve të Dëshmorëve dhe Invalidëve të UÇK-së: Xhemsi Jashari
Udhëheqës i Departamentit për Mjedis jetësor dhe Planifikim hapësirorë: Getoar Abdurhamani
Udhëheqës i Departamentit për Zhvillim Ekonomik dhe Sipërmarrje: Gëzim Beadini
Udhëheqës i Departamentit për Arsim: Rabije Murati
Udhëheqës i Departamentit për Shkencë: Rushadije Ramani – Halili
Udhëheqës i Departamentit për Shëndetësi: Irfan Emini
Udhëheqës i Departamentit për Transport dhe Lidhje: Burim Idrizi
Udhëheqës i Departamentit për Shoqëri informatike dhe Administratë: Bekim Memeti

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

fabrika prodhuese maqedoni

Cilët janë kompanitë më të mëdha prodhuese në Maqedoninë e Veriut? (TABELA)

Vjosa Osmani-696x421

Osmani: Veprimet e Policisë legjitime, suksesi i tyre varet nga koordinimi me aleatët

nexhmedin-spahiu

Spahiu: Ajo çka ndodhi sot në veri, është më e rëndësishme se sa shpallja e Pavrësisë së Kosovës

sali-berisha

“Dënoj manipulimin e serbëve të Kosovës nga Beogradi”, Berisha pas tensioneve në veri

veriu i kosoves zvecan

Policia e Kosovës: Situata tani është qetësuar, u detyruam të reagonim

Erdogan Kilicdaroglu

Të dielën përballja Erdogan vs Kiliçdaroglu

ilir peci

Kryetari i Zveçanit kryen orarin e punës, largohet nga komuna nën masa të rrepta sigurie

Untitled design - 1

Vuçiq nga tubimi në Beogradi dorëhiqet si kryetar i SNS, përcolli porosi për opozitën dhe Kosovën

INFO

NA NDIQ